Погода
Статистика
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні36
mod_vvisit_counterВчора50
mod_vvisit_counterЦього тижня341
mod_vvisit_counterМинулого тижня296
mod_vvisit_counterЦього місяця815
mod_vvisit_counterМинулого місяця1096
mod_vvisit_counterРазом332423

Online: 2
Ваша адреса: 3.215.186.30
,
Сьогодні: трав. 19, 2024

Дерев’яний брус – це оброблена з чотирьох боків колода, товщиною більше 70 мм, із профілем у формі прямокутника. Основні матеріали для виготовлення – сосна та смерека. Брус широко застосовують в будівництві заміських будинків. Використання цього матеріалу дозволяє зводити будівлі складної конструкції . Він володіє високою міцністю та низькою теплопровідністю, тому будинки із бруса добре зберігають тепло. Будівництво будинків із бруса ведеться швидкими темпами, але потребує високої кваліфікації теслі. Для запобігання гігроскопії, гниттю та вогнезайманню застосовують сушку, пропитку деревини антисептиками та антиперинами.

Властивості бруса природної вологості нагадують властивості оциліндрованої колоди. Та до переваг можна віднести значно меншу кількість тріщин, а також меншу товщину стін. Рекомендується використовувати примусове сушіння бруса в процесі його виготовлення, тому що висушений матеріал характеризується природним кольором деревини, меншою усадкою і деформацією, а правильний вибір режимів сушіння дозволяє отримати брус з мінімально можливою кількістю тріщин. Перед сушінням доцільно здійснювати фрезерування повздовжніх пазів на нижній пласті бруса, це дозволить рівномірно і якісно сушити деревину до оптимальної вологості (12-14%). Завдяки повздовжнім пазам при монтажі будинку в стінах утворюються повітряні порожнини. В результаті термічний опір стін, які виготовлені із такого бруса, в 1,6 разів вищий, ніж стін із звичайного бруса такої ж ширини. Крім цього, за рахунок низької вологості поверхні стін, практично немає тріщин, а усадка споруд не перевищує 0,7%.

 

Переваги профільного брусу:

- 100% масив дерева, основою якого є деревина.
- Має ідеально гладку поверхню бокових сторін. Не потребує додаткової обробки ані ззовні, ані з середини. Дім з такого бруса має акуратний і привабливий зовнішній вигляд.
- Теплий. Профільований брус завдяки ідеальному приляганню, широкому містку холоду, складному «лабіринтному» (зі зміщенням) замку в двох площинах із зазором 3 мм, значно переважає оциліндровану колоду по теплоізоляції.
- Економний. Для досягнення однієї й тієї ж теплоізоляції профільованого бруса йде до 40% менше, як в об’ємі, так і по вартості, ніж оциліндрованої колоди.
- Мінімальна усадка підсушеного бруса. 
- Не потребує конопатки після усадки. Конструкція замка в брусі і використання якісних утеплювачів виключає продування приміщення, що дає ще більшу економію коштів.
- У стіни не потрапляє волога. Форма профілю розрахована так, що дощова вода не потрапляє поміж брусом, що в свою чергу запобігає прогниванню стін.
- Менше тріщин на бокових сторонах. Дерево без тріщин не буває , але при виготовленні профільованого бруса ймовірність появи тріщин значно менша, тому що у брусі знімається напруження з чотирьох боків.
- Легкість та швидкість збирання базового комплекту. Коробка зі стін та стропової частини даху монтується в період біля 3-4 тижнів, а дім під ключ може бути зданий протягом 3-4 місяців.

Здійснюємо будівництво будинків для відпочинку та дачних будинків під ключ.

А для тих хто хоче будувати сам, в наявності є всі матеріали для успішного будування свого будинку.